Βραβεύονται από τον ΣΕΓΑΣ αθλητές-τριες και προπονητές

myvolos.net
2019-01-09 08:51:56

Την Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019  και ώρα 12.00  , στο  «ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΙΟ  ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ» Λάρισας , η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας  , θα βραβεύσει αθλητές και αθλήτριες   των Σωματείων της , που διακρίθηκαν  στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα την αγωνιστική Περίοδο 2018. Επίσης θα τιμήσει και τους  προπονητές των.

Στα πλαίσια της τελετής θα διεξαχθεί και τιμητική βράβευση στους κ. κ  Κοντονάσιο  Γιάννη και  Παπουλιάκο Μίμη, για την διαχρονική τους προσφορά στον Ελληνικό Κλασσικό Αθλητισμό.

Οι αθλητές και οι αθλήτριες  καθώς και οι προπονητές τους που θα τιμηθούν είναι οι :

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ-ΑΘΛΗΤΕΣ

  1. ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ ( ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η Θέση στο ΜΗΚΟΣ του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Γυναικών 2018 , 5η θέση στο ΜΗΚΟΣ στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα 2018 στην ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ, 8η θέση στο ΜΗΚΟΣ στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2018, συμμετοχή με την εθνική ομάδα στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα στο Βερολίνο2018
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ( ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 2η θέση στα 3.000 μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
  3. ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΓΑΖ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η Θέση στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018
  4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4Χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 2018
  5. ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ( ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 8η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2018
  6. ΓΚΙΤΣΙ ΙΡΕΝΕ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
  7. ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
  8. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 600μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
  9. ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ –ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ( ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4Χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
  10. ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 1500μ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 11η θέση στα 1500μ στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2018
  11. ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στον ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 5η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στους Μεσογειακούς αγώνες UNDER 23 στο ΤΖΕΣΟΛΟ 2018
  12. ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ ( ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 3η θέση στο ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018
  13. ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
  14. ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
  15. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ –ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση  στα 300μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018 , 3η θέση  στα 400μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018, 1η θέση  στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 2018
  16. ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 1500μ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018
  17. ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4Χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
  18. ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 2η θέση στο ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018
  19. ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση στα 20.000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 13η θέση στα 20.000μ ΒΑΔΗΝ  στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα στο ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018
  20. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
  21. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
  22. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
  23. ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ & 1η θέση στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 3η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στους Βαλκανικούς αγώνες στη ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 2018, συμμετοχή  με την εθνική ομάδα στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα στο Βερολίνο 2018
  24. ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018
  25. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ) 1η θέση στα 100μ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018 , 2η θέση στα 200μ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018
  26. ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4.000μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  του Πανελληνίου ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2018 , 1η θέση στα 5000μ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018, 1η θέση στα 5000μ στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Νεανίδων στην Κων/πολη 2018
  27. ΦΛΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση  στα 3000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018, & 3η θέση  στα 5000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018
  28. ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
  29. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 3000μ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
  30. ΓΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ) 2η θέση στα 400μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018, 1ος στα 400εμπ στη διεθνή συνάντηση Ελλάδα –Κύπρος, 9ος στα 400μ εμπ στην Παγκόσμια  Γυμνασιάδα στο ΜΑΡΟΚΟ 2018
  31. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 3η θέση στα 400μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018
  32. ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4χ400μ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018
  33. ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018,συμμετοχη με την Εθνική ομάδα στίβου 4Χ100 στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2108
  34. ΚΑΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 400μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018 , 3η θέση  στα 200μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018 , 3η θέση  στα 200μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018  , 2η θέση  στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018, 3η θέση στα 200μ στους Βαλκανικούς αγώνες Εφήβων 2018, συμμετοχή με τη σκυτάλη 4Χ100 στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Εφήβων στο ΤΑΜΠΕΡΕ 2018
  35. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 300μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
  36. ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ) 1η θέση στο ΜΗΚΟΣ του Πανελληνίου  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α 2018  &  2η θέση ΣΤΟ ΤΡΙΠΛΟΥΝ  του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2018 ΄
  37. ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 1500μ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018
  38. ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΑΖ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στη ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
  39. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση 4χ100μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018
  40. ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση 4χ400μ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018
  41. ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ(ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση στο ΤΡΙΠΛΟΥΝ  του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2018, &   3η θέση στο  ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου  ΠΑΙΔΩΝ 2018
  42. ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 4χ100μ  ΕΦΗΒΩΝ 2018  , 2η θέση  στα  4χ400μ ΠΑΙΔΩΝ 2018
  43. ΜΕΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση ΣΤΗ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου  ΑΝΔΡΩΝ 2018
  44. ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ) 1η θέση στα 4χ400μ  του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018
  45. ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018
  46. ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση στα 5000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
  47. ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 400μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018 , 1η θέση  ΣΤΑ 4Χ400Μ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018, συμμετοχή στα 400μ εμπόδια με την Εθνική ομάδα στου Μεσογειακούς αγώνες ΤΑΡΑΓΩΝΑ 2018
  48. ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 4χ100μ  του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018  ,& 2η θέση  ΣΤΑ 4Χ400Μτου Πανελληνίου  ΠΑΙΔΩΝ 2018
  49. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 3η θέση στα 1000μ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
  50. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στο ΥΨΟΣ του Πανελληνίου  ΕΦΗΒΩΝ 2018
  51. ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου  ΕΦΗΒΩΝ 2018 , & 3η θέση στα 100μ  του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018  &  2η θέση  στα 4χ400μ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018, 7η θέση στα 200μ στη Παγκόσμια Γυμνασιάδα στο ΜΑΡΟΚΟ 2018
  52. ΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ)3η θέση στο ΔΕΚΑΘΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 2018
  53. ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ –ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ  2018, 11ηθέση  στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα
  54. ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στον ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
  55. ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4Χ400μ  του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ  2018
  56. ΤΣΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στη ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018
  57. ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 4Χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΩ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  2. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
  3. ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  4. ΓΡΑΤΣΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  5. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  6. ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  7. ΚΑΡΑΠΤΣΙΑ ΧΑΙΔΩ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
  8. ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  9. ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΣ ΖΕΥΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  10. ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  11. ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  12. ΚΟΥΤΣΟΦΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
  13. ΚΡΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  14. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  15. ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  16. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  17. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  18. ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  19. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  20. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  21. ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ
  22. ΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  23. ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  24. ΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  25. ΤΣΟΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Σεμινάριο

Την Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019  στο <<ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ>> Λάρισας  και ώρα 09.00 , Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας σε συνεργασία με την Επιτροπή Επιμόρφωσης του ΣΕΓΑΣ ,διοργανώνει  επιμορφωτικό  σεμινάριο  προπονητών   με θέματα :

Α.  Ανάπτυξη της κυκλικής ταχύτητας στις αναπτυξιακές ηλικίες  . EΙΣΗΓΗΤΗΣ    :  Κέλλης Σπύρος. Μέλος Δ.Σ  ΣΕΓΑΣ . Πρόεδρος Επιτροπής Επιμόρφωσης και Επιστημονικής στήριξης ΣΕΓΑΣ

Β. Ανάπτυξη  ταχυδύναμης  και   άκυκλης ταχύτητας στις αναπτυξιακές ηλικίες .

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ :    Κουτσιώρας Ιωάννης , Εθνικός Προπονητής ΣΕΓΑΣ

Θα συμμετέχει με σύντομη εισήγηση και ο Τεχνικός Σύμβουλος της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας κ Χαλίτσιος Χρήστος